Prodej zahrady s chatkou,

Malenovice u Zlína

Ev. číslo zakázky: 2023010

cena: 1 590 000Kč 

vč. provize RK a právního servisu

TIP: Spočítat úvěr Vám pomůžeme i u nás v kanceláři.

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji zahradu v Malenovicích u Zlína, o celkové výměře 558m2 v zahrádkářské kolonii Kučovaniny - západ. Na pozemku stojí zděná chatka (užitná plocha 52m2) a příjemné venkovní posezení s krbem, na okraji této zahrádkářské kolonie, s přímým vstupem do lesa. Celá kolonka je oplocena, u chatky je soukromá branka a můžete si tak vyrazit do lesa kdykoliv budete chtít. Kolonka je dobře dostupná autem a jedná se o velmi žádanou lokalitu u Malenovického hradu. Ačkoliv přímo k zahradě příjezd autem možný není, je na ní již vše co potřebujete. Na zahradě jsou vysázeny vrostlé jehličnany i ovocné stromy, díky nimž poskytují dostatek soukromí.  

Zahrada, tak jak všechny v tomto okolí, je v svažitějším terénu, díky vybudovaným kaskádám však na ni lze umístit i bazén či vyvýšené záhony. Z chatky i z venkovního posezení jsou pak nádherné výhledy.  

Přízemí chatky je užíváno jako kůlna na nářadí a sklad ovoce, je zde také zbudován studený sklep. Najdeme zde také toaletu se splachovacím wc a odpadem, kde je možné zbudovat sprchový kout. V 1. patře je hned u vstupu kuchyňka s obývacím pokojem, kamna na dřevo a schodiště do podkroví. Podkroví je pak řešeno jako jedna velká místnost na společné spaní. Podlahy jsou betonové, v podkroví pak dřevěné. Do chatky je zavedena užitková voda (sezónní provoz) i elektřina. Chatka je v dobrém, udržovaném, stavu, bez nutnosti velkých investic. Péči i lehkou údžbu si ona, i zahrada, již jistě zaslouží. Naskýtá se tak možnost upravit si vše dle svého vkusu. Stavebně je vše v pořádku a opravy nutné skutečně nejsou. Na nemovitosti neváznou žádné právní vady.

Malenovice jsou část a katastrální území statutárního města Zlína, leží na úpatích západního okraje Vizovických vrchů a rovin kolem řeky Dřevnice. Městečko bylo v historii až do průmyslového rozvoje regionu ve 20. století významnějším spádovým centrem než sousední města Otrokovice nebo Zlín. Dojezd z centra Otrokovic na zahradu je cca 10min.

I když se chatka nachází v kolonce, její umístění na okraji u lesa poskytuje přes vzrostlou vegetaci dostatek soukromí s krásnými výhledy. Je to tak velmi klidné místo pro Váš odpočinek i volný čas.

Rádi Vás nemovitostí provedeme na prohlídce. Pro rezervaci data a času si zavolejte na tel. číslo 771 166 262. 

Financování nemovitosti i právní servis vyřídíme. Více informací u nás v kanceláři příp. na uvedeném tel. čísle.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Zavolejte makléřce Petře! S radostí a úsměvem Vás touto nemovitostí provede a sdělí další informace.

tel. 771 166 262 

nebo nám napište na reality@poradenstvilezakovi.cz

Potřebujete spočítat orientační splátku na úvěr?

Zastavte se za námi do kanceláře,
my Vám ji spočítáme!

Získejte 30min konzultaci úvěrových produktů nebo propočet hypotéky na míru ZDARMA! 
Přihlaste se o svůj termín vyplněním formuláře!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení Vašeho požadavku.

Nic před Vámi netajíme. Přečtěte si naše obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů.