PRODÁNO: Prodej zahrady, 397m2 
Holešov

Ev. číslo zakázky: 2023005

cena: 495 000Kč 

vč. provize RK a právního servisu

TIP: Spočítat úvěr Vám pomůžeme i u nás v kanceláři.

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji tuto zahradu v zahrádkářské kolonii na ul. Bezručova v Holešově. Celá kolonka je oplocena. Zahrada je dobře dostupná autem a přístupná ze svou stran. Na pozemku se nachází zděná chatka o velikosti 19m2, která je celá podsklepená, dále pak skleník, jeho rozloha je 25m2.  Vše řádně zapsáno na katastru nemovitostí. Zahrada poskytuje přes vzrostlou vegetaci dostatek soukromí.  

Chatka je dispozičně řešena jako 1+kk, s celkovou výměrou 19 m2. Sestává se ze vstupní chodby, jednoho pokoje a letní kuchyně. V chatce je na podlaze PVC.

V chatce není zavedena voda, ani elektřina. Voda je na pozemku zahrady před chatkou a pouze sezónně. Wc je řešeno suchou toaletou. Elektřina je v řešení se Svazem zahrádkářů, kterému se hradí 200Kč/rok členský poplatek.

Město Holešov je svými třinácti tisíci obyvateli druhým největším městem okresu Kroměříž. Najdete jej na rozhraní Hané a Valašska, na úpatí Hostýnských vrchů s výhledem na poutní místo sv. Hostýn. Je městem s rozmanitou nabídkou aktivit.

Zahrada je kousek od centra Holešova, přesto však nabízí klidné zázemí na odpočinek. Díky své poloze poskytuje výhody pobytu v přírodě a zároveň vypěstování si základních surovin, které je možno uskladnit ve sklepě pod chatkou. Zahrada je situována na okraji kolonky a jedná se o klidnou část. Je tak ideálním místem pro Váš volný čas. Doporučujeme prohlídku!

Financování nemovitosti i právní servis vyřídíme. Bližší informace a termíny prohlídek si domluvte s námi na tel. čísle 771 166 262, případně u nás v kanceláři.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Zavolejte makléřce Petře! S radostí a úsměvem Vás touto nemovitostí provede a sdělí další informace.

tel. 771 166 262 

nebo nám napište na reality@poradenstvilezakovi.cz

Potřebujete spočítat orientační splátku na úvěr?

Zastavte se za námi do kanceláře,
my Vám ji spočítáme!

Získejte 30min konzultaci úvěrových produktů nebo propočet hypotéky na míru ZDARMA! 
Přihlaste se o svůj termín vyplněním formuláře!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení Vašeho požadavku.

Nic před Vámi netajíme. Přečtěte si naše obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů.