Pronájem zahrady (987m2)
se zděnou chatkou (32m2),

Bořenovice

Ev. číslo zakázky: 2023015

cena: 4500Kč/měs. 

vč. provize RK a právního servisu

(kauce majiteli a rezervační poplatek celkem 19 000Kč)

Ve výhradním zastoupení nabízíme k dlouhodobému pronájmu zahradu v Bořenovicích u Holešova, o celkové výměře 987m2 na velmi klidném místě, v zahradách, nikoliv v kolonii. Na své si přijdou především milovníci klidu a přírody. Na této zahradě se zastaví čas i v dnešní uspěchané době a při vstupu do zděné chatky, budete mít pocit, že jste u babičky. Celá zahrada je oplocena, u chatky je studna a plechová garáž na nářadí. Zahrada je dobře dostupná autem až k zahradě a to ze dvou stran po travnaté polní cestě. Na zahradě jsou vysázeny vrostlé jehličnany i ovocné stromy, díky nimž poskytují dostatek soukromí a bohatou podzimní sklizeň (jablka, hrušky, švestky...). Dle dohody s majiteli se dá na části zahrady udělat políčko či umístit vyvýšené záhony pro vlastní pěstování zeleniny. 

Zahrada, je u vstupu svažitější (ideální pro zimní sáňkování dětí), její větší část je však mírně svažitá až rovinná. Z terasy chatky jsou pak nádherné výhledy na okolí. 

Přízemí chatky je užíváno jako kuchyňka a druhá část jako sklad ovoce. WC je možno řešit chemickou toaletou. První patro je řešeno jako jedna velká místnost na společné spaní s terasou, nad celou místností i terasou je pak úložný prostor na nezbytné věci či bunkr pro děti. Podlahy v patře jsou dřevěné, v přízemí pak s betonovým potěrem. Do chatky není zavedena voda, ta je řešena studnou s užitkovou vodou, v příliš suchém počasí pak IBC nádrží, elektřinu je možno řešit centrálou (není předmětem pronájmu). Chatka je v dobrém, udržovaném, stavu. Na zahradě je aktuálně nájemník ve výpovědní době, možno tedy převzít zahradu hned. Majitelé upřednostňují solidního nájemníka se kterým se na všem domluví. 

Bořenovice jsou malou, samostatnou obcí, cca 3km od Holešova. Má cca 200 obyvatel a disponuje hřištěm s umělým povrchem, přírodním dětským hřištěm, zrekonstruovanou hasičskou nádrží, výletištěm, společenskou místností, kde se každý pátek místní schází "na jedno" a pak i stálou hospůdkou. Na své si příjdou i pěší, v okolí Bořenovic jsou krásné procházkové trasy na kterých je spousta vyhlídkových laviček k odpočinku.

Tato zahrada je velmi klidné místo pro Váš odpočinek i volný čas. Rádi Vás nemovitostí provedeme na prohlídce. Pro rezervaci data a času si zavolejte na tel. číslo 771 166 262. 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Zavolejte makléřce Petře! S radostí a úsměvem Vás touto nemovitostí provede a sdělí další informace.

tel. 771 166 262 

nebo nám napište na reality@poradenstvilezakovi.cz

Nic před Vámi netajíme. Přečtěte si naše obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů.