Pronájem zahrady (987m2)
se zděnou chatkou (32m2),

Bořenovice

Ev. číslo zakázky: 2023015

cena: 4500Kč/měs. 

vč. provize RK a právního servisu

(kauce majiteli a rezervační poplatek celkem 19 000Kč)

Ve výhradním zastoupení nabízíme k dlouhodobému pronájmu zahradu v Bořenovicích u Holešova, o celkové výměře 987m2 na velmi klidném místě, v zahradách, nikoliv v kolonii. Na své si přijdou především milovníci klidu a přírody. Na této zahradě se zastaví čas i v dnešní uspěchané době a při vstupu do zděné chatky, budete mít pocit, že jste u babičky. Celá zahrada je oplocena, u chatky je studna a plechová garáž na nářadí. Zahrada je dobře dostupná autem až k zahradě a to ze dvou stran po travnaté polní cestě. Na zahradě jsou vysázeny vrostlé jehličnany i ovocné stromy, díky nimž poskytují dostatek soukromí a bohatou podzimní sklizeň (jablka, hrušky, švestky...). Dle dohody s majiteli se dá na části zahrady udělat políčko či umístit vyvýšené záhony pro vlastní pěstování zeleniny. 

Zahrada, je u vstupu svažitější (ideální pro zimní sáňkování dětí), její větší část je však mírně svažitá až rovinná. Z terasy chatky jsou pak nádherné výhledy na okolí. 

Přízemí chatky je užíváno jako kuchyňka a druhá část jako sklad ovoce. WC je možno řešit chemickou toaletou. První patro je řešeno jako jedna velká místnost na společné spaní s terasou, nad celou místností i terasou je pak úložný prostor na nezbytné věci či bunkr pro děti. Podlahy v patře jsou dřevěné, v přízemí pak s betonovým potěrem. Do chatky není zavedena voda, ta je řešena studnou s užitkovou vodou, v příliš suchém počasí pak IBC nádrží, elektřinu je možno řešit centrálou (není předmětem pronájmu). Chatka je v dobrém, udržovaném, stavu. Zahrada bude k dispozici od 1.5.2024. Majitelé upřednostňují solidního nájemníka se kterým se na všem domluví. 

Bořenovice jsou malou, samostatnou obcí, cca 3km od Holešova. Má cca 200 obyvatel a disponuje hřištěm s umělým povrchem, přírodním dětským hřištěm, zrekonstruovanou hasičskou nádrží, výletištěm, společenskou místností, kde se každý pátek místní schází "na jedno" a pak i stálou hospůdkou. Na své si příjdou i pěší, v okolí Bořenovic jsou krásné procházkové trasy na kterých je spousta vyhlídkových laviček k odpočinku.

Tato zahrada je velmi klidné místo pro Váš odpočinek i volný čas. Rádi Vás nemovitostí provedeme na prohlídce. Pro rezervaci data a času si zavolejte na tel. číslo 771 166 262. 

Máte zájem o tuto nemovitost?

Zavolejte makléřce Petře! S radostí a úsměvem Vás touto nemovitostí provede a sdělí další informace.

tel. 771 166 262 

nebo nám napište na reality@poradenstvilezakovi.cz

Nic před Vámi netajíme. Přečtěte si naše obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů.